Postitatud

UUED PLAADID MAIS VOL 1

Esmalt täname kõiki mai esimese poole plaaditurgude külastajaid – hulgaliselt meie müügiletil olnud plaate on leidnud uue omaniku. Loodame, et leiud meeldivad!

Värsket kraami tuleb aga õnneks juurde ja seetõttu asumegi kohe aplalt tutvustama esimest portsu maikuus meile laekunud uuest musast. Seda on ilmunud nii head, et raske validagi.

Ajee. Alustame technolainel. Esmalt mees, kes vange ei võta – Shlomi Aber ja tema uus album “Linear Equation”. Tegemist mitmekesise ja väga tugeva plaadiga. Siin on nii acidit, kõmisevat klubimürtsu, hiilivaid meeleolusid kui ka soojemaid momente. Igal lool oma identiteet, täidet pole. Shlomi ON ma ala meister. Täiega must hävv!

Tresori kamp on samuti viimasel ajal väga aktiivne olnud. Second Woman ehk duo Joshua Eustis (Telefon Tel Aviv) + Turk Dietrich (Belong) on ehk veidi üllatuslik tandem selle leibeli alt. Tulemuseks mühisevad/kahisevad helipilved kohtumas hullude heliteadlaste eksperimentidega. Plaat neile, kellel meeldivad Deepchordi helimaastikud aga seda väikse IDM/footwork twistiga. Samas on lugudes täiesti olemas klubilik aspekt. Suunanäitaja.

Neile, kes otsivad eksklusiivsust, on meil sel kuul päris mitmeid asju pakkuda. Üks neist Kenneth Scotti “Let’s Go Program Thomas” , kus peal kaks “vinyl only” remixi – Exalticsi ja Evigt Mörkeri omad. Väga suurepärane electro/techno kombo reliis. Ten points!

Ja pikkade uudiste lõpetuseks hetke üks kuumemaid elektroplaate Euroopas, mida ilmselt kauaks enam müügil ei ole – D.I.E. “Men You’ll Never See”. Aga praegu veel saab – näiteks RIIULI plaadipoest 😉