Postitatud 1 kommentaar

UUED PLAADID APRILLIS VOL 2

Aeg sealmaal, et Riiulipoodi taas tulnud ports tutikalt uut ja hullu muusikat, millest esimene ülevaade allpool kenasti teile lugemiseks. Uudiseid on aga veelgi, nimelt on kindlasti paljud juba märganud meie veebilehe vasakus nurgas vilkumas eri kujundusega peokuulutusi – see on siis uks meie teise blogisse, kuhu kavas ajapikku üles panna kogu meie flaieri tagavara, nii füüsiliselt kui virtuaalselt ilmunud. Ja neid on palju, väga väga palju. Nii uusi kui vanu. Kogumisel ei ole me piirdunud vaid kohalike skeenedega, aga eks kõik omal ajal ja järjekorras. Iga flaier on kenasti täägitud ka nii linna, peonime, klubi kui ka seal esinenud artistide/dj-de järgi. Et kel vaja statistikat teha, vanu aegu meenutada või niisama ajaviiteks kujundusi kiigata – olge lahked. Silmarõõmu on seal igaljuhul. Flaierite teemal tuleb veel muidugi tulevikus pikemalt juttu. Aga nüüd uute plaatide juurde.

Biosphere uue plaadi kaas paistab meile üsna kodusena ja ega nad meist ju kaugele jäägi. Pastoraalne ämbient ühe selle ala oskuslikuma meistri käe alt. Koorilaulu, linnulaulu, putukalaulu, puudelaulu – kõike seda kuuleb, aga loomulikult paljugi veel. Põhjamaine taevasse vaatamise muusika. Kõiksusega üheks saamist me garanteerida ei saa, aga võimalus, et see juhtub just “Hilvarenbeeki salvestusi” kuulates on päris suur.

Quo vadis Iisraeli elektroonika? DJ Yogo teab vastuseid ja jagab neid meilegi. Super ägeda valikuga ülevaatlik kogumik “R12: Contemporary Sounds Of Tel-Aviv” katab suht palju žanre, seejuures liiga eklektilisena tundumata. Kordagi ei hakanud igav ka. Must have neile kel huvi oma ninaalt kaugemale näha.

Šikimat uut Prantsuse house’artisti, kui Leonid Nevermind annab hetkel ikka otsida. Keerutab seal kusagil väga funki puusanõksuga friigibiidi ja riukaid täis lo-fi techno vahel. Ühesõnaga “Overcoming the Influence” on jummalast coool, tüübil tasub silm peal hoida, muidu läheb palju head musa kõrvust mööda. Riiulist leiab!

1 thought on “UUED PLAADID APRILLIS VOL 2

  1. Leonid Nevermindi sinku müüsime hetkel läbi ja pole kindel, kas juurde saame. Aga tüübil varsti uus EP tulekul 😛

Kommenteerimine on suletud.