Postitatud

RIIULI PLAADIUUDISED #23

Riiuli uudised tulevad taas! Sel korral oleme juba veidi rahvusvahelisemad, kui varem. Esimesed huvilised Austriast, Saksamaalt ja Prantsusmaalt on meid leidnud ja nii mõnegi plaadikogud on saanud meilt täiendust. Siin väheste eurode eest müügil olevad plaadid võivad olla mõnel teisel maal vägagi tagaaetud rariteedid, sestap tasub hoolega kaevata. Ja meil on muidugi alati hea meel, kui õige plaat leiab endale selle õige ostja, kellele teda ka vaja on 🙂

Mis siis sel korral plaadimängijale panna on? Esmalt kindlasti Italians Do It Better’i alt ilmunud kogumik “After Dark 2“, millelt leiab antud leibelile iseloomuliku aeglase käiguga wave’i ja elektrot. Kaalukas igas mõttes.

Yellow Magic Orchestra ühe liikme – Yukihiro Takashi – sooloprojektina ilmunud “Neuromantic” peaks olema sobilik  peamiselt neile, kel huvi meloodilisema sünt-popi vastu. Tõsi, lugude taustad tuletavad oma leidlikkusega sageli meelde, kust nende looja tuleb ja mida oskab ning see plaat võiks olla YMO huvilistele samuti oluline. Igaljuhul on  retromõnu nii või teisiti 100% garanteeritud!

Lõpetuseks tõmbame ümbrisest taas ühe klassiku, millega seostub tõenäoliselt paljudel positiivseid mälestusi. Samas, ei ole aeg seda saundi palju purenud ja on täiesti võimalik, et uued hetked on veel selle plaadi seltsis veel mõnelgi ees. The Fog “Been A Long Time” in tha House! Väärt kraam. Riiulist leiab!