Postitatud

UUED PLAADID APRILLIS VOL 1

Aprill alanud, kevadilmad platsis ja meil taas natuke uudiseid jagada. Selle nädala põhitegijaks on uus eesti ÄMBIENT. Nimelt sisaldab Nohu Recordsi alt ilmunud debüüdikas korralikku ja kvaliteetset (Scape Mastering) mühafluidumit. Ambientvinüül võiks kohalikus ringkonnas juba pelgalt ilmumise tõttu suursündmuseks olla, aga kui on veel hea plaat, siis väärtus ju topelt. Artist on endale nimeks pannud LFO Tostoi. Meil see plaat terve päeva mängis ja sobitus sooja ilma ning vetevulinate vahele nagu valatult. Tegemist liikumisi täis ja detailirikka plaadiga, mis tekitab eri kuulajates ilmselt eri aistinguid ja manab vaimusilma ette iselaadseid maastikke. Avastamisrõõmu jagub siin kindlasti nii 10ndaks kui ka 110ndaks korraks.
NB! Tegemist eriti limiteeritud reliisiga – vaid kõige kiiremad saavad.

Sellega põnev ei lõpe. Teiste uudisplaatide hulgas veel kuhjaga kulda. Traxx leibel jätkab oma hindamatu varamu uuesti pressimist, seekord Frankie Knucklesiga seotult – plaadil nimeks Frankie Knuckles Pres. “Ultimate Production”. Kommentaarid tunduvad siinkohal üleliigsed, parem üks tants teha ja plaat soetada, eks 😉

Dubi ja süvabassi huvilised pange kindlasti silm peale Shackletoni albumile “Three EP-s”. Supercool LP, mille kõrvale päris keeruline võrdset leida. Tume tripp. Shackleton ise kultus. Kolbadisko oma parimas vormis:

Lõppeks veel suviseid noote, Jennifer Lara 85′ aasta album “Weekend Loving” on nüüd taas väljas, paari boonuslooga. Juba nendetagi lege plaat. Reliisijaks loomulikult hüper-super Jamwax. Kaua ei seisa, mõned juba bronnitud, paar vaid järel. Helinäide siin: