Abiks ostjale

Plaatide hindamine

Plaatide seisukord on meil hinnatud järgneva skaala järgi:

10/10 M (MINT) Uus, mängimata. Kiletamata juhul, kui see tarnijalt nii tuli.
09/10 NM (NEAR MINT) Uus, mängimata. Kile võib olla, kuid on avatud.
08/10 EX (EXCELLENT) Õrnad kasutamisjäljed, plaat ja ümbris suurepärases korras.
07/10 EX- (EXCELLENT MINUS) Ümbrisel kergemad kasutamisjäljed, plaat suurepärases korras, mõni üksik pindmine kriim, mida kuulda pole.
06/10 VG+ (VERY GOOD PLUS) Kasutatud, ümbrisel suuremad kahjustustused (kleepsud, rebendid) puuduvad, plaadil mõned väiksemad kriimud, mida esitamisel kuulda ei ole.
05/10 VG (VERY GOOD) Ümbris kasutamis- ja kulumistunnustega, plaat üksjagu kuulatud, kuid mängib algusest lõpuni, kuuldavaid väiksemaid kahjustusi vähe.
04/10 VG- (VERY GOOD MINUS) Ümbris tugevate kasutamisjälgedega ja kulunud, kleepsujäljed või nende eemaldamisest tulenevad rebendid, plaat täies pikkuses kuulatav, hakkimist või kordusi ei esine. Võib kuulda nö pinnamüra (surface noise).
03/10 G (GOOD) Väga tugevalt kulunud ümbris, mille küljed võivad olla lahti, info aga loetav. Plaadid tugevalt kahjustada saanud – mängib otsast lõpuni, kuid võib esineda tugevat pinnamüra ja kahjustustest tulenevat “praksumist”. Suuremad kahjustused kirjelduse juures eraldi üles loetud. Selliseid plaate on meil vaid üksikuid.
02/10 F (FAIR) Väga kulunud ja päevi näinud ümbris, plaat ei mängi algusest lõpuni – kordused ja teose pikkust mõjutavad kahjustused! Täidab kollektsioonis tühja kohta, kuniks leidub parem koopia. Selliseid plaate me ei müü.

P.S. Kõik second-hand plaadid on pestud.

Kuidas osta?

Ostutellimuse esitamiseks on vaja läbida järgmised sammud:

1. Sobiva toote otsimine

Otsingusõna abil
– Sisesta otsinguribale otsitava toote esitaja, albumi pealkiri, lugu vms ja kliki nupul “Otsi”.

– Sulle kuvatakse kõik tooted, mis antud märksõnadega sobivad (tulemusi on võimalik filtreerida ka hinna alusel).

Kataloogi abil
– Vali menüüst kategooria (nt Pop/Rock, House jne).
– Sulle kuvatakse kõik antud kategooria tooted (tulemusi on võimalik filtreerida hinna alusel).

2. Toote lisamine ostukorvi

Toodete loetelus vajuta tootega lähemaks tutvumiseks toote pildile. Ostukorvi lisamiseks vajuta nupule “Lisa korvi”.
Toode on edukalt ostukorvi lisatud, kui toote nupu “Lisa korvi” kõrvale ilmub linnuke.

3. Ostukorvi vormistamine

Ostukorvi vaatamiseks peab ostukorvis olema vähemalt üks toode. Kui ostukorvi pole ühtegi toodet lisatud, siis kuvatakse kiri Ostukorv on tühi ning korv ei avane.

– Ostukorvi avamiseks vajuta lehe päises olevale nupule “Vaata ostukorvi” – kuvatakse kõik lisatud tooted.
– Ostu sooritamiseks vajuta “Mine kassasse”.

4. Tellija info lisamine

Ostutellimuse vormistamiseks on vaja tuvastada ostja e-posti abil. Selleks on 3 võimalust:

Registreerunud kasutaja
1) Logi sisse esilehel kasutades oma e-posti aadressi ja salasõna. Ostutellimust vormistades pole Sul enam vaja end eraldi tuvastada.
2) Logi sisse ostutellimuse vormistamise käigus, sisesta “Logi sisse kasutajana” välja oma e-post ja salasõna ning klõpsa “Logi sisse”.

Külaline
3) Lisa oma andmed (nimi, aadress jms) ostutellimuse vormistamise käigus.

5. Makse- ja tarneaadressi valimine
Aadressi sisestamisel kohustuslikud väljad:
– Eesnimi
– Perenimi
– E-posti aadress
– Telefon
– Riik
– Aadress
– Sihtnumber
– Linn

– Kui Su tarneaadress erineb makseaadressist (näiteks tellid toote kontorisse/sõbrale vms.), siis tee linnuke kasti “Saada teisele aadressile?” ning täida ka tarneaadressi väljad.
– Riiul.eu kasutab Omniva teenuseid.

Registreerunud kasutaja
Registreerunud kasutajal tuleb makse- ja tarneaadress sisestada esmasel tellimisel. Järgnevatel tellimistel kuvatakse automaatselt makse-ja tarneaadress viimase tellimuse andmetega. Kui soovid uue tellimuse vormistamisel aadresse muuta, tuleb seda teha käsitsi.

6. Transpordi ja maksevahendi valimine
Transport
– Vali rippmenüüst endale sobilik transport (hetkel Omniva).
– Transpordi hind lisatakse valiku tegemisel automaatselt toodete hinnale.
– “Märkused tellimuse kohta” lahtrisse saad märkida, kuhu plaadid Sulle saadetakse.
Kas postkontorisse või mõnda pakiautomaati. Kui see lahter jääb täitmata,
siis saadame plaadid automaatselt Sinu poolt märgitud aadressile kõige lähemal
asuvasse postkontorisse. Pakiautomaadi puhul palume lisada kindlasti ka selle asukoht.

Maksevahendid
– Hetkel saab meil maksta nii Paypali abil kui ka lihtsa panga ülekandega. Tellimust hakatakse töötlema kohe ja see pannakse teele niipea, kui selle eest on tasutud ja raha laekunud.

7. Tellimuse esitamine
Kui oled nõuetekohaselt kõik eelnevad väljad täitnud, tee lehe küljepaanil vastavalt soovile valik kas “PayPal” või “Pangaülekanne” ning Sind suunatakse seejärel maksma vastavalt tehtud valikule. Tavalise ülekandega makstes genereeritakse Sulle esmalt arve, mille järgi saad pangatehingud läbi viia, selgitusse lisada kindlasti arve number.

8. Makseinfo sisestamine ja tellimuse kinnitamine
Täida valitud maksevahendi nõutud väljad ja kinnita maksekorraldus.

Sinu tellimus jõuab meieni kohe, kui oled kõik eelnevalt kirjeldatud sammud edukalt läbinud. Kinnituseks kuvab meie veebisüteem Sulle teate koos arvega. Samuti saadetakse tellimuse kinnitus Sinu e-postile.

Andmekaitseinfo:

Kasutame Riiul.eu veebipoes ostu sooritamise või päringu tegemise käigus kliendi poolt sisestatud isikuandmeid (nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangaandmed) ainult tellimuse töötlemiseks, kauba saatmiseks ja kliendiabi teenuse osutamiseks. Edastame neid andmeid ainult veoteenust pakkuvatele ettevõtetele ning selleks, et tellimus jõuaks kliendini. Kui oled Riiul.eu-s loonud endale kliendikonto, säilub ka sinu ostude ajalugu.

Uudiskirju/pakkumisi me e-maili peale ei saada, need leiate meie veebirubriigist “Blogi”.

Käsitleme kõiki isikuandmeid konfidentsiaalse infona ja rakendame vajalikke ettevaatusabinõusid nende kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel, kes tagavad isikuandmete töötlemisel asjakohased kaitsemeetmed. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab kliendi isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

Oma andmetega saad tutvuda ja teha parandusi või täiendusi meie veebipoe kasutajaprofiilis. Isikuandmeid säiluvad seni, kuni sul on meie veebipoes kliendikonto või kuni see on seadusest tulenevalt vajalik (näiteks raamatupidamisandmed). Kui soovid oma isikuandmed ja seega ka oma konto meie veebipoest kustutada, võta palun meiega ühendust (info@riiul.eu)

Meie privaatsuspõhimõtted on kooskõlas seadustega. Vajadusel muudame neid ühepoolselt ja vaid eesmärgiga kindlustada nende jätkuv vastavus seadustele. Järelevalveasutus on Eesti Andmekaitse Inspektsioon (info@aki.ee).

Lisaküsimuste tekkimisel kirjutage meile aadressil: info@riiul.eu